מורה פרטי למתמטיקה

שיעורים פרטיים בבית התלמיד

המרכז מעניק שיעורים פרטיים במתמטיקה בבית התלמיד, ומלווה את תלמידיו לפי תכנית אישית מותאמת. המטרה היא שבסוף התהליך תקבלו כלים ומיומנויות למידה, על מנת להתמודד עם כל בחינה ושאלה בכוחות עצמכם. אנו שמים דגש על החיבור והכימיה שבין המורה לתלמיד. לרשותכם צוות מורים צעיר ואיכותי המלמד בהתאם לתכנית משרד החינוך וזמין עבורכם גם לאחר השיעור. נשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה או ייעוץ ולשבץ לכם מורה פרטי במתמטיקה המתאים ביותר עבורכם.

מאז ומתמיד המתמטיקה היוותה חלק חשוב מאוד בבחינות הבגרות ובתנאי הקבלה לאוניברסיטאות והמכללות השונות שדורשות ציון ממוצע גבוה, הגורם לרבים מהתלמידים לשים דגש מיוחד על לימודי המתמטיקה כבר מגיל צעיר על מנת לבנות את היסודות המתאימים להמשך הדרך. לטיב הוראת המתמטיקה אחריות רבה ביצירת יחס התלמידים אל המקצוע. מורה פרטי למתמטיקה נדרש להתאים את מערך השיעור באופן שיהיה מכוון לתלמיד ולבחור בטכניקת לימוד המותאמת לתלמיד. המטרה היא שבסוף התהליך התלמיד יקבל כלים ומיומנויות למידה עצמאיות על מנת להתמודד עם כל בחינה בכלל וכל שאלה בפרט – בכוחות עצמו!​

בזכות המקצועיות

צוות מורים מנוסה ואיכותי בעל ניסיון מוכח בהוראה פרטית, אשר נבחר בקפידה. מקצועיות ללא פשרות, חתירה למצוינות  ושיפור מתמיד תוך התאמה מלאה לתכנית הלימודים.

בזכות השירות

אנו בסמארט מדגישים את החשיבות בקבלת יחס ושירות ראוי. הצוות שלנו זמין עבורכם עבור כל שאלה או ייעוץ. במידת הצורך אנו נחבור למורה המקביל בבית הספר על מנת לקבל אינדיקציה מלאה על התלמיד.

בזכות הנוחות

צוות המורים שלנו מגיע אליכם עד הבית ומלמד בסביבת הלימודים הנוחה והמוכרת לכם. בכך תוכלו להתמקד במה שבאמת חשוב.

בזכות האמינות

אנו בסמארט מחויבים להצלחתכם ולהצלחת ילדיכם ע"י תכנית אישית המותאמת לכל תלמיד במטרה למקסם את יכולותיו ולהעניק לו את הכלים להגעה לעצמאות לימודית מלאה.

צור קשר