שיעור פרטי בלשון

שיעורים פרטיים בבית התלמיד

המרכז מעניק שיעורים פרטיים בלשון בבית התלמיד, ומלווה את תלמידיו לפי תכנית אישית מותאמת. המטרה היא שבסוף התהליך תקבלו כלים ומיומנויות למידה, על מנת להתמודד עם כל בחינה ושאלה בכוחות עצמכם. אנו שמים דגש על החיבור והכימיה שבין המורה לתלמיד. לרשותכם צוות מורים צעיר ואיכותי המלמד בהתאם לתכנית משרד החינוך וזמין עבורכם גם לאחר השיעור. נשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה או ייעוץ ולשבץ לכם מורה פרטי בלשון המתאים ביותר עבורכם.


מקצוע העברית בבית הספר אינו מלמד את הלשון עצמה , ומטרתו אינה ללמד לדבר עברית . מקצוע העברית מלמד על הלשון שאנו משתמשים בה : על המבנה שלה , על תופעות בלשון , ועל ההיגיון ועל החוקיות בלשון. אדם שיודע להתבטא בצורה בהירה ומעניינת , אדם שלשונו מדויקת ונכונה — הוא אדם שמרשים את הסובבים אותו , אדם שמתקשר טוב בסביבות שונות. הבעה בעל פה היכולת להביע את עצמנו בצורה ברורה ומדויקת היא יכולת חשובה בחיים לצורך מגע עם אנשים אחרים ולצורך לימוד.
הבגרות בלשון מחולקת לשני מבחנים קרי שני שאלונים. שאלון א' ושאלון ב'. את השאלון הראשון לומדים בכיתה י', את השאלון השני ניתן לעשות שנה לאחר מכן או בשנה האחרונה ללימודים.

בזכות המקצועיות

צוות מורים מנוסה ואיכותי בעל ניסיון מוכח בהוראה פרטית, אשר נבחר בקפידה. מקצועיות ללא פשרות, חתירה למצוינות  ושיפור מתמיד תוך התאמה מלאה לתכנית הלימודים.

בזכות השירות

אנו בסמארט מדגישים את החשיבות בקבלת יחס ושירות ראוי. הצוות שלנו זמין עבורכם עבור כל שאלה או ייעוץ. במידת הצורך אנו נחבור למורה המקביל בבית הספר על מנת לקבל אינדיקציה מלאה על התלמיד.

בזכות הנוחות

צוות המורים שלנו מגיע אליכם עד הבית ומלמד בסביבת הלימודים הנוחה והמוכרת לכם. בכך תוכלו להתמקד במה שבאמת חשוב.

בזכות האמינות

אנו בסמארט מחויבים להצלחתכם ולהצלחת ילדיכם ע"י תכנית אישית המותאמת לכל תלמיד במטרה למקסם את יכולותיו ולהעניק לו את הכלים להגעה לעצמאות לימודית מלאה.

צור קשר