שיעור פרטי באנגלית

שיעורים פרטיים בבית התלמיד

המרכז מעניק שיעורים פרטיים באנגלית בבית התלמיד, ומלווה את תלמידיו לפי תכנית אישית מותאמת. המטרה היא שבסוף התהליך תקבלו כלים ומיומנויות למידה, על מנת להתמודד עם כל בחינה ושאלה בכוחות עצמכם. אנו שמים דגש על החיבור והכימיה שבין המורה לתלמיד. לרשותכם צוות מורים צעיר ואיכותי המלמד בהתאם לתכנית משרד החינוך וזמין עבורכם גם לאחר השיעור. נשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה או ייעוץ ולשבץ לכם מורה פרטי באנגלית המתאים ביותר עבורכם.

השימוש באנגלית ביום יום הינו חלק אינהרנטי מהחיים של מרבית האנשים בארץ ובעולם כולו. חשוב ללמוד ולהכיר את השפה האנגלית בצורה טובה החל מגיל צעיר מאד, אולם אף פעם לא מאוחר מדי. חשוב מאוד להעשיר את השליטה שלנו בשפה, הן מבחינת הדיבור השוטף והן מבחינת כתיבה נכונה ותקינה. החשיבות של שיעורי האנגלית גבוהים במיוחד, והם חלק בלתי נפרד מבחינות הבגרות ומהליך הקבלה למוסדות להשכלה גבוהה.

בזכות המקצועיות

צוות מורים מנוסה ואיכותי בעל ניסיון מוכח בהוראה פרטית, אשר נבחר בקפידה. מקצועיות ללא פשרות, חתירה למצוינות  ושיפור מתמיד תוך התאמה מלאה לתכנית הלימודים.

בזכות השירות

אנו בסמארט מדגישים את החשיבות בקבלת יחס ושירות ראוי. הצוות שלנו זמין עבורכם עבור כל שאלה או ייעוץ. במידת הצורך אנו נחבור למורה המקביל בבית הספר על מנת לקבל אינדיקציה מלאה על התלמיד.

בזכות הנוחות

צוות המורים שלנו מגיע אליכם עד הבית ומלמד בסביבת הלימודים הנוחה והמוכרת לכם. בכך תוכלו להתמקד במה שבאמת חשוב.

בזכות האמינות

אנו בסמארט מחויבים להצלחתכם ולהצלחת ילדיכם ע"י תכנית אישית המותאמת לכל תלמיד במטרה למקסם את יכולותיו ולהעניק לו את הכלים להגעה לעצמאות לימודית מלאה.

צור קשר